Moje Španělština - španělština šitá na míru Španělština

Individuální výuka španělštiny

Individuální výuka španělštiny je naší specialitou a oproti skupinovým kurzům má mnoho výhod. Individuální výuka je jen Vaše. Zaměření výuky, její intenzitu, čas a místo si vybíráte sami. Hodiny mohou probíhat u Vás doma, v práci či ve Vaší oblíbené kavárně. Lektoři dojíždějí kamkoli po Praze a blízkém okolí. Začátek výuky si volíte sami, už žádné čekání na rozpis veřejných kurzů!

Nikdo vás neomezuje a Vy tak při individuální výuce zvládnete za několik měsíců tolik, co ve skupinovém kurzu za roky. Individuální výuka je nejefektivnějším způsobem jazykového vzdělávání. Naši lektoři kladou důraz na splnění Vámi vytyčených cílů. Po celou dobu výuky jste plně aktivováni a lektor se věnuje pouze Vám. Čeština je omezena na nutné minimum. Při výuce dbáme na komunikativnost, dynamičnost a efektivitu. Každý student je jedinečný, styl výuky tak lektor přizpůsobuje přesně Vaším požadavkům.


Individualní výuka - chlapeček
Individualní výuka - studenti Individualní výuka


Náplň hodin

Individuální výuka je šitá na míru právě Vaším potřebám. Není tedy problémem věnovat se v hodinách oblastem, na které se sami chcete zaměřit. Hodiny lze věnovat například všeobecné španělštině, odborné španělštině, konverzaci, přípravě na zkoušky a jiné. Záleží jen na Vás. Individuální výuku lze také kombinovat se Skype výukou španělštiny.


Miniskupinka

Studovat můžete nejen sami, ale i v úzké skupince. Domluvte se s přáteli, rodinou či kolegy a studujte ve dvou a více. Studujte jazyk v příjemném okruhu svých blízkých, kteří mají podobné studijní cíle jako Vy.