Moje Španělština - španělština šitá na míru Španělština

Firemní výuka španělštiny

   
Firemní kurzy navrhujeme přesně podle Vašich přání a potřeb. Nabízíme jazykové kurzy obecného i odborného jazykového zaměření. Kurzy je možné zahájit kdykoliv během roku. Jejich intenzitu a skladbu si volíte sami. Počet studentů záleží jen na Vás. Program sestavený individuálně na základě Vašich požadavků a potřeb umožňuje efektivní využití času a vede k lepším výsledkům.

V hodinách klademe důraz na komunikativní a individuální přístup. Využíváme interaktivní metody a moderní učebnice. Klademe důraz na splnění vytyčených cílů.
Kurzy jsou pro všechny úrovně pokročilosti. Na počátku čeká studenty vstupní test, který umožní určit jazykovou úroveň a případné rozdělení do skupin. Zpětná vazba pro studenty i zaměstnavatele se odráží ve čtvrtletních testech, které v souladu s Evropským referenčním rámcem reflektují úroveň znalostí a míru pokroku. V kurzu je evidována docházka.

Máte-li zájem, abychom pro Vaši firmu zorganizovali jazykový kurz, neváhejte nás kontaktovat. Na základě Vaší poptávky vám zašleme konkrétní cenovou kalkulaci.
Firemní výuka španělštiny